آموزش ویژوال بیسیک و اصول برنامه نویسی

آموزش ویژوال بیسیک

آموزش برنامه نویسی ، ICDL و CorelDraw در جهاد دانشگاهی

جهاد دانشگاهی واحد انار برگزار می کند:


آموزش برنامه نویسی کامپیوتر و ساخت نرم افزارهای کاربردی با زبان زنده دنیا #C. (به صورت کاربردی)

زبان #C یک زبان سطح بالا، شی گرا و همه منظوره است که به وسیله شرکت مایکروسافت هم زمان با پیدایش لایه نرم افزاری جدید آن به نام NET. ابداع و توسعه پیدا کرده است. از نرم افزارهای متنوع و گوناگونی از جمله نرم افزارهای اداری و برنامه های کاربردی تحت وب گرفته تا نرم افزارهایی برای تلفن همراه و بازی های کامپیوتری، با زبان #C و با استفاده از لایه NET. تولید می شود.
زبان #C شباهت زیادی به زبان های Java و ++C دارد و ویژگی هایی را از آنها تقلید کرده، یا بعضی امکانات آنها را بهبود داده است. تلاش شده است که بهترین ویژگی ها گردآوری شود، اما بر خلاف زبان جاوا که متن باز است، #C در انحصار و اختیار سازنده آن یعنی شرکت مایکروسافت است. زبان های ++C و Java هر دو به زبان C برمی گردند که در سال 1970 ابداع شد و معروفیت آن به دلیل نوشتن سیستم عامل UNIX به وسیله آن بود. زبان C ، یک زبان حرفه ای است که دست برنامه نویس را برای نوشتن برنامه و دسترسی به سخت افزار، باز می گذارد و دارای انعطاف بسیار زیادی است، به همین دلیل کمتر اشتباهات منطقی برنامه نویس را کنترل می نماید. اما در زبان #C ،هنگام ترجمه و همچنین اجرای برنامه دقت زیادی بر روی تطبیق و به کارگیری داده ها صورت می گیرد تا از اشتباهات دستوری برنامه نویس یا کاربر جلوگیری نماید.

آموزش ICDL با ارائه مدرک.

 دوره icdl برگرفته از کلمات International Computer Driving Licence به معنای دوره بین المللی کاربری کامپیوتر است که توسط آن مهارتهای کامپیوتری کاربران تائید می شود.

مزایای دریافت گواهینامه بین المللی ICDL

قابل ارائه برای ادارات و سازمانهای داخلی و خارجی بعنوان یک مدرک معتبر جهت استخدام و ارتقای درجهٔ شغلی ؛ گسترده ترین و بزرگترین مدرک شناحته شده در سطح جهانی برای کاربری کامپیوتر؛ افزایش سطح مهارتها  در استفاده های کارآمد و درست از IT و کامپیوتر؛ دروازه ای برای ورود به جامعه اطلاعاتی و تحصیلات عالیه در زمینهٔIT ؛ ارائه الگوئی برای آموزش در جامعه اطلاعاتی.


تضمین استفاده بهینه از حداکثر مهارت و توانائی کارمندان در محیط کار مباحث دوره این دوره به ۷ بخش به این شرح تقسیم بندی میگردد:

  • (IT) آشنائی با مفاهیم پایه و اساسی فناوری اطلاعات
  • (Windows ) آشنائی با شیوه استفاده از کامپیوتر ومدیریت فایلها
  • (Word) شیوه به کارگیری نرم افزار واژه پرداز
  • (Excel) شیوه کار با صفحه گسترده
  • (PowerPoint) شیوه کار با نرم افزار ارائه مطلب
  • (Internet) اطلاعات و ارتباطات
  • (Access) بانک های اطلاعاتی
        آموزش CorelDraw، نرم افزار ساخت تصاویر کارتونی و ساخت آرم و لوگو. (به صورت کاربردی)

امروزه گرافیک به بخش اساسی از زندگی ما انسانها تبدیل شده است، به طوری که میتوان تأثیر گرافیک را در تبلیغات، برنامه های تلویزیونی، روزنامه و مجلات به فراوانی مشاهده کرد. کلمه گرافیک دیگر کلمه ناآشنایی نیست، اگرچه نسبت به رشته های هنری دیگر رشته ای جدید و نوظهور است. در گذشته گرافیست ها به صورت دستی کارهای خود را انجام می دادند اما با ظهور کامپیوتر پیشرفت زیادی در این رشته صورت گرفت، به طوری که امروزه برای هر شاخه از گرافیک یک نرم افزار مجزا تولید شده است. گرافیک امروزه بدون کامپیوتر معنا ندارد، از این رو همه گرافیست ها و طراحان برای اجرای کارهای خود از کامپیوتر و نرم افزارهای گرافیکی استفاده می کنند.

CorelDraw یک نرم افزار پرطرفدار و قدرتمند در زمینه طراحی و گرافیک است. این نرم افزار توسط شرکت کانادایی COREL که یکی از قویترین شرکتها در زمینه نرم افزارهای گرافیکی است، تولید می شود. این نرم افزار به شما کمک می کند تا با استفاده از خلاقیت خود، در محیطی کاملاً حرفه ای تصاویری زیبا ایجاد کنید.
جهاد دانشگاهی واحد انار مفتخر است این دوره های آموزشی حرفه ای را برگزار کند.

شماره تماس: 03434384984

ساعت پاسخگویی: 9 صبح تا  13 عصر - 16 تا 19 عصر

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)