آموزش ویژوال بیسیک و اصول برنامه نویسی

آموزش ویژوال بیسیک

پاسخ به "سلام من پروژه بزرگ هم نوشتم کسی توجهی نکرد."

اینطور که شما می گویید پس برنامه نویسی را کلاً تعطیل کنیم!!

آیا می دانستید رایانه هایی که امروزه همه چیز را دربر می گیرد در اوایل فقط کار جمع و تفریق را انجام می داد. اونهم با طول 30 متر و عرض 15 متر که هزینه ی زیادی هم داشت اگر شما بودید قطعا این کار را بیهوده می دانستید در حالی که تبدیل به رایانه های امروزی شده است.

آیا شما می دانید صادرات نرم افزار در ایران نسبت به چند سال پیش چه رشد فزاینده ای داشته است؛ صادراتی که هیچگونه مواد اولیه ای و یا سرمایه ای نیاز ندارد.

باید پروژه ها نیازها را برطرف کند ممکن است پروژه های بزرگ به علت کارایی کم و نقص های زیاد کارایی نداشته باشند اما تجربه ای نو برای شما خواهند بود مطمئن باشید با کارکردن مسائل نو در برنامه نویسی و یاد گرفتن تکنیک های روز شما را در پیشبرد اهداف یاری خواهد کرد.

نظرات (2)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
بازهم ممنون که جواب دادید ، منهم دارم کاردانی را تمام میکنم ، به امید آینده بهتر برای همه
چهارشنبه 21 اسفند 1392 ساعت 18:50
امتیاز: 1 0
ممنون که جواب دادید ، سوالی داشتم؟ شما چند سال است که در کار کامپیوتر هستید.ممنون میشم اگه جواب بدید.
چهارشنبه 21 اسفند 1392 ساعت 17:04
امتیاز: 2 0
پاسخ:
سلام;
سال 83 تا 85 در هنرستان به صورت مبتدی کامپیوتر را یاد گرفتم. از 86 تا 88 در دانشگاه دولتی بودم که معلوماتم خیلی بهتر شد از 89 تا 92 علاوه بر تدریس در آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی در دانشگاه دولتی هم بودم.
از همان دبیرستان برنامه های خیلی مبتدی می نوشتم ولی الان چندین پروژه تقریبا بزرگ نوشتم. اما می دونم خیلی کم کار کردم جا دارد معلوماتمان را بیشتر کنیم. ما هنوز بی سوادیم...